Współpraca image
Oferujemy kompleksowe wsparcie biznesowe w ramach szeroko pojętej działalności gastronomicznej, ze szczególnym uwzględnieniem pizzerii.

Doświadczenie zdobyte w trakcie naszej przygody z biznesem gastronomicznym pozwoliło nam wypracować szereg schematów i konceptów, które jesteśmy w stanie efektywnie powielać. Wiemy, jak oszczędzić czas, pieniądze oraz stres związany z zakładaniem oraz rozkręcaniem interesu w tej branży. Wiemy, jak skalować działalność i jak poradzić sobie ze związanymi z tym trudnościami finansowymi, kadrowymi oraz prawnopodatkowymi. Wiemy co robić, a nade wszystko czego nie robić rozpoczynając przygodę w gastronomii. Wiemy to z doświadczenia własnych błędów, których możemy pomóc uniknąć innym.

Zajmujemy się zarówno pomocą całościową (sprzedaż gotowego biznesu), jak i na poszczególnych etapach działalności (np. know-how i przepisy, szkolenia, dostawa gotowych półproduktów).

W ramach współpracy możemy między innymi:
- zbudować oraz wyposażyć gotowego do pracy foodtrucka;
- zrealizować zabudowę gastronomiczną na pojeździe klienta według indywidualnego zamówienia;
- sprzedać franczyzę (gotowy przepis na biznes wraz z systemem szkoleń oraz prawami do naszej marki);
- pomóc wyposażyć lokal;
- dostarczać gotowe półprodukty (np. gotowe ciasto na pizzę)
- rozszerzyć działalność o pizzę (szkolenie pracowników, wyposażenie stanowiska)
- pomóc w zdobyciu kontaktów biznesowych (organizatorzy eventów, zniżki u dostawców i hurtowników)
- przeszkolić pracowników


Jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy. Masz pomysł, pytanie lub propozycję ? Napisz :). Brak sztywnych warunków, cen i barier wejścia. Nasza branża wymaga elastyczności i takiej też postawy możesz spodziewać się od nas.