Nasza pizza


Nasza pizza
Specjalizujemy się w jednym – prawdziwej pizzy według tradycyjnej receptury, prosto z pieca opalanego drewnem, a to wszystko na najlepszych, włoskich składnikach.

Nasza pizza powstaje w oparciu o unikalny, dopracowywany latami przepis, którego korzenie sięgają włoskiej szkoły. Codzienna dostawa wysokiej jakości produktów gwarantuje świeżość i wyjątkowy smak.

Nasze pizze przyrządzamy w rozmiarze ok. 32 cm na cienkim, włoskim cieście (w dowozie minimalnie grubsze niż na miejscu), które powstaje z włoskiej mąki typu 00 i wyrasta w specjalnych warunkach nawet do kilkudziesięciu godzin.

Używamy wyłącznie świeżych produktów, które w większości sprowadzane są od wyselekcjonowanych, włoskich dostawców. Z Włoch sprowadzamy nie tylko wędliny czy sery, lecz również wiele warzyw, jak np. oliwki, kapary czy karczochy. Wiele spośród naszych produktów posiada prestiżowy certyfikat D.O.P.

Wszystko to łączy się ze sobą w 400 stopniach naszego pieca, do opalania którego stosujemy wyłącznie sezonowanego drewna bukowego.

Piekarnia Pizzy – pizza bez kompromisów.